Blizgė Du

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Juodiems, juodų ir apie juodus. Jie arba žavi, arba palieka abejingais „Ai, juodas…” Nors gal neteisi esu?Gal negali žmogus apskritai likti abejingas kai pamatai šį gyvūną, ypač jei jam reikia namų, tavo šilumos, kurios turi daugiau nei suvartoji savo reikmėms, savo kūnui sušildyti, ūpui pakelti?Kiek gi mums reikia to ką turim?Visko per akis ir namų sienos plečiasi nuo to ką manom esant mums reikalinga, sakom, mums reikia dar to ir ano, dar šito ir ana va, to kur ant anos lentynos matau, užu kito to, kurio mums irgi dar reikia, dar neturim… Jei stabtelsim ir nelėksim, jei pagalvosim, suprasim, kad visko turim, viskuo jau tik dalintis galima, kad neuždustume nuo MAN ir REIKIA.
Čia Jums. Šildantis ir neužgriozdinantis svetainės, neužimantis vietos perpildytoje spintoje. Bet kaip tik tuščiai Jūsų širdies kertelei, visada talpinančiai kad ir kiek.
Jaunutė Blizgė Du. Apie pusmečio, artimiausiu metu bus sterilizuojama. Meili, bendraujanti, ištroškusi žmogaus dėmesio.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email