Blizgė, Pūkio sesė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Miške yra pasirinkimas – samanų, kerpių, medžių, lapų, katinų, kelmų… pala pala, ką sakiau?Katinų???Miške??? Jo. Tikrai taip, galima pasirinkti ir katinų. Todėl kartais į mišką baugu eiti jei nesi tas, kuriam tas pats. Tai va, išėjo žmogus į mišką, sutiko du katinukus – brolį flegmą Pūkį ir sesę žvitrią, kiauninę Blizgę. Kaip Joniuką ir Grytutę – lyginai tas pats scenarijus. Ko čia stebėtis, juk pasakose viskas aprašyta. Skaitai ir mokaisi.
Pūkis vatišku ir šiluma smelkiančiu kailuku, belgų kilmės – pagal ramumą, sakoma, ramus kaip belgas. Tai jei ši pasaka irgi teisybė tai ir aš nemeluoju – belgiškos šaknys!Jį paimi, o jis jau murkt prieš tai pradėjęs, nieko daugiau nedadeda – murkia apie tą patį, gerą gerumą iš jo, iš aplinkos, jam visur gerai, jam visaip laimė. Blizgei, net žibančiai juodu šilku, irgi visaip gerai tik jai viską reikia nosiuku bakstelt, viską pamatyti, ant visko užlipti, viską suuosti – ji aktyvas už brolį ir už save.
Tai va, prisirinkom, dabar jau dalinam – vakcinuoti, čipuoti, nukirminti, laukia savo norėtojų, ne iš pasakos raganų, o išvaduotojų – pasakose visada šviesa pabaigoje.
Kai paaugs padėsim pasirūpinti jų sterilizacijomis, katinukams apie 3.5mėn.
Čia Blizgės foto ir skelbimas:
 
Globojami namuose, dėl jų skambinti tel.: 862046972
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633