Blizgė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Blizgė Du (nes yra Blizgė Vienas;) ) Drąsi, nagla belen kaip, smalsi visur jos pilna, visur lipa, kariasi, tikrai neleis nuobodžiaut nei sau, nei Jums. Reikia namų-sodybos, galimybės kai atšils karstytis po medžius, džiaugtis visa ką gamta teikia, kas sodyboje gyvena/auga/veši. Katytė bus visur kartu ir su visais kartu, nebijo nieko anei nieko;)
Nuo mažutės sirgo gripu, buvo daug slogos, daug čiaudulių, dabar ir po visų vaistų ir gydymų ir nusičiaudo postipriai, ir kartą į valandas kelias nusikosi smarkiai ir to jau gydyt niekaip neina ir nėra ką, teks susitaikyt ir prisitaikyt (nors valandą kambaryje prabuvus tai net ne visada išgirsi, kad Blizgė nusikosėjo ar nusičiaudėjo, kaip kada, šiaip nieko nesigirdi, atrodo sveikiausia katytė). Vežta į didelio miesto kliniką tyrimui ir nieko naujo – jau yra kaip yra taip ir bus. Nebent gaiviame pavasario ore gerai išsičiaudėjus ir keletą medžių per keletą minučių perlipus nuo vienos šakos ant kitos visas nuo apačios ir viršaus išpėdavus ir išmatavus išsivalys grynu oru ir stebuklingai išgis. Arba liks kaip yra. Nors lauke paprastai išsičiaudo.
Artimiausiu metu bus sterilizuojama.
Aplankykit Blizgę Du, drąsią, naglą, meilią apie pusės metų katytę;)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: