Bonita

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Bonita ypatingai fotogeniška ir tos spalvos net akina, beje, kaip ir katytės charakteris – begaliniai meili ir miela. Jaunutė, apie 8mėn. amžiaus, ilgaplaukė, kuri ruošiasi augintis dar kailiuką, jį purentis iki skrendančio pūko, gulančio ir vėl banguojančio nelygu bėga, sėlina ar markstosi priešais saulutę. Pakreipusi galvytę. Atrodo žaviai – tarsi visą laiką kuo stebėdamasi įdėmiai žiūrėtų ir aišku, kad tikrai permatys, kai tokio skvarbumo žalios akys tai nematyti tiesiog negali!
Ta galvytė jai persukta kaip pasekmė kažko, gal net ir sirgto rinotracheito, kačių gripo, kurio likučius – paslogavimą vis dar gydom, dabar jau tik homeopatiniais, bet labai sėkmingai ir kuris neatsinaujins jei katytė turės galimybę išeiti į lauką, išsičiaudėti, užsigrūdinti, o reikalui esant ir vėl pradėjus šnarpšti, šeimininkai vėl pagirdytų vaistų ar papurkštų į nosį jūros vandens. Gal to ir nereikės, nors negali žinoti.
Stipri ir visu kitu sveika, meilybė.
Jau sterilizuota ir visa kita, dar smulki, dar augsianti ir, neįtikėtina, bet gražėsianti, Bonita💗
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email