Bosas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Bosas arba Bosis, oi, mažuliukas, palei žemę kojytės kaip taksiuko, storuliukas visas dar net rėmas priekyje jau tokio apvalumo mažutis, tokio aptakumo kaip runkelis cukrinis. Cukriukas Bosiukas, mielas šuneliukas, jetus, tik pakalbinau naujoką, o jis iškart ant kelių pasilypėjo, ištiesė nosiuką ir lyžt veidą. Gali susileist kaip taip gera kai taip pasisveikina – nuoširdžiai priima vos pamatę:)Išglosčiau snukiuką tai akutės merkiasi, merkiasi… būtų užsnūdęs iš gerumo:) Bet mažius ne tik apvalus, bet ir ritas greitai, žvitriai, mikliai trumpickes kojukes dėlioja, galvutę kai žemės kvapais persisunkusios nosiuku neskrodžia, tai galvutę pakėlęs, uodegiuką išrietęs ir kad dėsto mandriai, žirgas ristūnas, o ne skustbezdalis kokis!:))
Bosis apie keturių metų amžiaus ir jei nors kiek pasimankštins tai jo 12 kg svoris turėtų sumažėti bent iki 10kg, kad būtų jau savame kaily:) Gaus pasportuot, pavedžios meiliaką ir taps apvalutis, bet ne storutis persivalgęs arba nuo nejudėjimo surutulėjęs:)

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email