Bosas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Norėtųsi jam skirti daug daugiau. Daugiau dėmesio. O tai reikštų meilės, rankų šilumos. Jaučiu, nuo rankų jis sušiltų. Kaip molį imi ir pradedi minkyti. Iš pradžių sunkiau pasiduoda, bet vis labiau šyla ir vis labiau minkštėja, atsileidžia, atlyžta, nurimsta, priima. Taip ir Bosas. Na, jis buvo mylimas, negali sakyti, juk pavalgęs, paglostytas, paleidžiamas nuo grandinės palakstyti. Bet kaip gera kai šuo gali žiūrėti į akis šeimininkui. Kai panori. Pakelia galvą ir pasižiūri į greta sėdinčio žmogaus akis. Pajunta kaip nusileidžia delnas ir nurimsta ant jo galvos. Per kūną eina tai kas aišku be žodžių, kas suteikia prasmę. Artumas. Ir meilė. Esi palaimintas jausdamas artimo meilę. Bosui 10 metų. Jam būti vienam šuniui šeimoje būtų teisinga. Kad nekiltų nepasitenkinimo, konkurencijos, kad būtų viskas aišku. Taip būtų daug lengviau ir Bosui, ir jo naujiems žmonėms. Mažiau streso ir viskas sklandžiau. Norisi žmonių apsisprendimo. Ne spontaniškumo IMAM, bet ramaus apsisprendimo – einam, Bosai, kartu. Kartu pratinsimės vieni prie kitų, kartu tarsimės, kartu sėdėsim ir eisim pasivaikščioti ir visi kartu apsiprasim vieni prie kitų ir taps aišku, nesiblaškant, nebūnant nei sprendimo euforijoje, nei nepasisekus nusivylime, tiesiog ramiame apsisprendime, kad būsim kartu, nes viskas įmanoma kai norim. Kai pagalvojam, pasėdim, patylim, pajuntam ir jau žinom – draugausim. Apsiprasim, priimsim vieni kitus ir draugausim.
Bosas draugiškas, ramus, mielas, kiša galvą į pažastį kad kasytum paausius. Jis dar labai stiprus, bet tuo pačiu ir silpnas, nes jam kaip ir bet kuriam stipruoliui reikia to paties – jaustis reikalingam ir mylimam.
Jau pagalvojot?Dar kartą. Pasėdėkit ir pamąstykit. Tada atvažiuokit pasivaikščiot rudens vėjuje.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: