Bosca

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Bosca. Čia tokio mielumo šunytė! Tokia protinga, bendraujanti, o meilumas tai pirma jos ant kelių užsikaria ir tada jau ji veidą išlaižo, net kriuksi iš malonumo gavusi progą su žmogumi pabūti. Ir tokia nuo antro mūsų susitikimo – per pirmą išglosčiau, iškalbinau, o kitą kartą atėjus pasijutau griūvanti kai pritūpiau prie jos, o ji be jokių jau ant kelių korėsi ir švelnumo ieškojo, po ranka lindo, džiaugėsi kaip geriausią draugę šimtą metų nematytą sutiko.
Jau, štai su pakinktais ir lauke vaikšto. Tai pirmas jos normalus išėjimas į lauką su pavadėliu, nes nebuvo iki tol antkaklio dėvėjusi, su pavadėliu vedžiota, tampėsi. Bet labai greitai suprato, kad čia viskas gerai.
Bosca čiaučiau mišrūnė tik daug žemesnė už šios veislės šunis, bet paveldėjusi šios veislės visiškai mėlyną liežuvį ir drūtumą žemo, trumpo, tvirto kūnelio, dar akys įkypesnės nei įprastai šuniukų, platesni skruostikauliai:) Bet jau žavumo, jau mielumo, jau gerumo!
Be galo.
Ši mažutė, palei žemę, iki 10kg sverianti, apie dviejų metų amžiaus gėrybė ieškosi sau namų. Jau sterilizuota, jau tikrai norinti draugauti ir iškeliauti.
Meilė Bosca.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633