Botičelė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Botičelė nesuprasi kaip tapsena – jos tapsiukai siaurėja siaurėja ir kaip į taškiuką sueina. Ant ko visas aptakus, minkštutis, tankumu šilko skandinantis kūnelio apvalumas laikosi?Ant tapsyčių??Jaaatus, kad jų dydis kaip mėnesio amžiaus kačiuko!:) Galvutė nuo liūto pasiskolinta, sprandukas liula banguoja aplink galvutę siūruoja kaip stabilumo stokojantis javų laukas, pilveliukas žaviai lašiniuku apleistas, uodegiukas kaip peliuko trumpas ir viskas apačioje užsibaigia susiaurėjimais – keturiais tapsiukais-letenėlėmis su smulkučiais, mažučiais pirščiukais. Meilybė iš tiesų dideliausia meilybė nereali katytė besišypsanti ir galvytę ratais sukiojanti, drąsiai iškart su kiekvienu bendraujanti, savo begalinį meilumą rodanti.
Sterilizuota meilutė, kuriai geriau valgyti specialų sausą maistą, nuo kurio nepučia pilvelio, taigi, ji turinti spec poreikių, na, kaip ir mes, kiekvienas turim įįįįvairiausių poreikių. Ir spec;)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email