Broliai dūšiai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Broliai dūšiai ir dėl dūšios. Abu meilūs, mieli, bendraujantys, besiglaudžiantys, o glėbin paimti tiesiog apsala ir nurimsta, net ne kaip kačiukai – tiesiog atsiremia letenėlėmis į krūtinę tik kvėpuoja, geria tavo/mano/mūsų orą ir džiaugiasi tyliai, širdutėse, dėkoja akimirkai už dėmesį ir šilumą, priima ir jaučia, kad yra, kad kartu.
 
Kai paaugs pasirūpinsim jų kastracijomis, dabar ieškomi abiems namai. Vienas apdovanotas abiem akytėmis, kitas vienos netekęs kai nuo mažiuko sirgo rinotracheitu ir nuo infekcijos negydomos akytė tiesiog išgedo. Paskutinė foto kai mažiukai buvo surinkti nuo tvartuko ir atvežti mums tokio stovio, kad net ir netikėjom, jog išgyvens, jog augs, buvo baisių baisiausi, kailiukas iš naujo net turėjo išaugti, nuplikę buvo beveik visiškai, kuokštais, slogos turėjo išgyti, raumenukai užaugti. Viską praėjo, liko paskutinis etapas, turintis būti smagiausias – nuolatinių namų suradimas.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email