Brolis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nu su ta lempa kažkas negerai…nu akivaizdžiai kažkas ne taip! Nu bet kas?A?Kas?…
Ilgai sprendę, krapštęsi, vis dėl to nerado nieko kas patvirtintų įtarimus, kad ją reikia nukabinti ir nulipo ir ruonio ūsais, apvaliomis ausytėmis Brolis, ir Šarmis. Čia apie Brolį, nes jis iškart išsidrėbė poilsio. Gražiai miega katinukai, ar ne?Atsipalaidavę, kojas už galvos užmetę, sako, tai labai sveika taip miegot – visos kojos sau. Kad ir kiek jų turėtum:)
Brolis smalsus, paaugliškai ištimpęs, bet jau raumeningo, tvirto apie pusės metų amžiaus katinuko kūnelis, gražiai, neįprastai užapvalintais kampiukais ausytės. Nei pernelyg meilus, nei pernelyg bendraujantis, bet gal kad chebros daugiau yra tai renkasi su kuo dūkt smagiau. Jei namuose būtų jis vienas arba jis ir dar vienas jis/ji (katinukas/katytė) tai žmogui daugiau dėmesio ir laiko liktų, būtų ateinantis pagulėti, nes dabar tai ateinantis po kojomis nugriūti kai valgyt norisi – BLIMPT ant žemės po kojomis ir negi perlipsi valgyt nedavęs?Duodi.
Kastruotas, įpratęs prie šuns namuose, prie kitų kačių, socializavęsis katinukas. Murkiantis garsiai, šypso iš tolo. MIelas, šiltas.
Globojamas namuose, dėl jo skambinti tel.: 861232962
 
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633