Broliukai

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Kad tokie gudrūs tai pasakykit keli čia katinai?Na, kačiukai. Aš gerai gerai įsižiūrėjus ir dar keletą kartų pasitikrinus nustačiau, kad du. Tiesa, man buvo lengviau – žinojau, kad du:)
Du broliai nemilžinai. visai maži, tik vos vos tris mėnesius tenugyvenę špingalietai rėksniai, nes lauke buvo geriau bent jiems taip atrodo, nes čia dar baisu, prie uždaros erdvės nėra taip įpratę kaip prie permatomų namų krūmuose ar išakijusios medienos daržinėje. Bet pratinasi. Jau pora savaičių kasdien pratybos – ateina žmonės, netgi paima į rankas, išniurko, išglosto, katinukai kenčia kenčia, parėkauja, bet gerai pavalgo, truputį mažiau baisu ir taip žingsnis po žingsnio, bet ne to TAP TAP, o to mažiuko TIP TIP. Tai iš lėto iš lėto ir tikslas pasiekiamas, kartais lėčiau geriau nei greičiau. Kokybiškiau gaunasi:)
Žodžiu, supratot, dar laukinukai, bet į rankas imami. Namuose tiesiog paleidi šį pūkuotą, bet ne tą ilgaplaukį, o tą, pusiau ilgo plauko, nesiveliančio, taigi, gerojo, pritingintiems šukavimais laiką trumpinti, ir viskas, tiek ir to vargo – pats pripras, pats paaugs, pats prieis kai laikas tam prieis. Abu kartu su laiku prieis:))
Dabar tik nublusinti, nukirminti, čipuoti, o kai pripras bus atėjęs laikas ir kastruoti tai bus iškastruoti, tik praneškit, priminkit, pasirūpinsim.
Tai va, mažiai vet klinikos stacionare, Donelaičio 10, Utena, galit pasiskambinti 868678900, dirba kasdien nuo 9 iki 20val, o šeštadienį nuo 8 iki 16val.
Nuėję klauskit Vaidos, mažų laukinių liūtų tramdytojos – ji apie mažius geriau žinos, ir ant rankų paimt, pademonstruos visą jaukinimosi procesą nušvies.
Jūs laukiami!