Broškė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Sako kaip pasiklosi, taip išsimiegosi. Ir nors tai nereikia suvokti tiesiogiai, nu bet Broškei tai tinka tiesiogiai – ji visada pasiklojus ir užsiklojusi minkštai kuo minkščiausiai ir minkščiau nebūna – pūkas ilgas, pasipūtęs, jai turi būti visuomet šilta kaip prie pečiaus – kailis pasipūtęs, daug oro tarpų, tai, žinia, ir dar labiau šilta. O grožis Broškės jėjvajėj – apvalus platus, net vos pabukintas kai taip plačiai išsidėstęs snukiukas su dideliausiomis gražiausiomis akimis kaip lėkštėmis, iš visu plaukai ilgiausi kyšo, iš ausų, ir tarpupirščių – puošnumo! Gražumo!
Visai jaunutė, vos pusantrų metų, kambarinė, išmylėta, išglostyta, ramaus būdo, kambarinė, jau sterilizuota Broškytė. Santūri, kukli, dabar iškart į kamuoliuką sukasi, bando sumažėti kad būti nematoma ir ramiai pačiai dairytis, pažinti ir supratus priprasti.
Labai norėtume, kad pratintis galėtų jau iškart savo naujuose namuose.
Katytė puiki be galo, visų ilgaplaukių pūkių svajonė, bus pasisekę kas ją sutiksit ir pasiliksit.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email