Bučkis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Katino dydžio Bučkis gal pats nesupranta kas jis per žvėris – radęs žolėje miegančią Reindžerę (katę) labai apsidžiaugė, ramiai, gražiai uodegiukas vizginosi, bet nosiukas nelindo kad nagų antspaudus gautų, protingai tik pasilabino, o Reindžerė per petį žvilgtelėjusi toliau padėjo galvą miegoti, nesiteikė net dėmesio kaip reikiant atkreipti, tai žodžiu, ką čia, atėjo koks mažius, nei šuo, nei katė.
Bučkis čia. Svorio dabar apie 2-3 kg, bet raumenukai ataugs po visų badų tai gali ir kokius 5kg pasiekti. Išmaudėm tai kailiukas nors visiškai nuparkęs/nudriskęs, bet bent jau švelnus, o šiaip tai visas peršviečiamas, nugara iš viso praplikimai – nugraužtas kenkėjų, kurie dabar jau nukenskminti ir daugiau nekankins šunelio. Tai jau supratot – apleistas Bučkis ir badmiriavęs. Dabar tik į gera. Pats šunelis tai jatus kokio gerumo, mielumo, švelnumo,, atsargiai, meiliai bendraujantis toks caca lialia pūkiukas barsuko veideliu. Apie 5-6 metų gali būti, nors į dantukus vet gydytoja pažiūrėjusi daugiau 4 metų negalėjo duoti.
 
Dabar šiam mielam ir būsimam grožiui numero uno ieškomi namai ir šeimininkai. Geri. Kad šįkart jau rastų visiems laikams atsakingus, gyvūnus mylinčius žmones.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633