Čiči/Čilė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Oi, ta Čilė/Čiči, oi, tai aktyvistė! Oi, tai energija, tai judesys!Tik laikykitės visi sportininkai išsitreniravę, nes su ja, tokia apie 10 kg maže tai teks dar palenktyniauti, raumenis kaip ir ji mėgsta auginti dantimis pavadį nusitvėrusi žandikaulį stiprindama, taip ir Jūs turėsit bicepsus net neabejokit;)Čili išvesta puola į tai kaip į šventę – tuos savo pora metų buvusi pririšta ant grandinės ir tiek ir to dėmesio tai dabar bando atsigriebti už visą prarastą laiką – bėga, šokinėja, pavadėlis geriausias žaislas (ką ji ankčiau turėjo?tik grandinę galėjo tąsyti…) ir ji juo naudojasi, nors neperkanda, nesukandžioja kad ir tampo, ne toks tikslas, tikslas – pasismaginti, pasimakaluoti, pasitreniruoti, smagiai pasijusti. Tai ir Jūsų toks tikslas turėtų būti – smagiai, aktyviai, nuolat su ja ir būsi geriausi, ramiausi draugai. Grįžusi po pasivaikščiojimo, palakstymo, Čiči ar Čili, kaip bepavadinsi, visai ramiai nugula savo guoly. Labai miela šunytė. Na, tiek kiek pats mielas, tiek ir ji bus tokia;)
Artimiausiomis dienomis bus sterilizuojama, kviečiami būsimi (tik labai geri!) būsimi jos draugai, jos šeima, susipažinti:)
Tik kartu, tik į kambarį, tik ant sofo. Gali būti patogus fotelis. Lova.. 😉
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633