Čipsas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Čipsas jau toks linksmuolis pasirodė! O gerumas šunelio, o mielumas, o ir paklusnumas kartu su bendravimu, dėmesio žmogui, o ne žolėje slypintiems kvapams teikimu. Kaip šuniukas taigi dažniausiai nosiuku visą orą susiurbia, visas žoles išnarsto ir visas pakeles palaisto kol pagaliau šiaip ne taip akis ir į žmogų nukreipia, o Čipsas tai ne, jį tik šūktelk iškart 180 laipsnių kampu apsisuks ir jau prie kojų nukrenta, kasymams pasiruošęs, visas dėmesyje tik tau , o Žmogau!
Atklydęs Šepetoje prie daugiabučių laimei ten sutiko tik labai gerus žmones, nu tikrai mielus jį ir maitinusius, ir ieškojusius kur jam pasidėti kol kokia nelaimė nenutiko, o nuvažiavus paimti mielai jį padėjusius kažkur nuklydusį tuo metu surasti.
Labai geras Čipsas vaikams, tiesiog iškart aišku, kad su vaikais augęs, juos myli, jų niekaip nenuskriaustų, iškart prie vaikų ir ten ėjęs, su jais pirma ryšį radęs.
Gaila, kad šeimininkai jo neranda, nes gražiai prižiūrėtas, matosi, kad nieko netrūkę, gerai išauklėtas, dėmesingas ir meilus šunytis, gal kokių 3-4 metų amžiaus bent jau pagal dantukus, pagal judrumą, dalyvavimą.
Dar tikimės, gal pamatys jo skelbimą jei plačiai dalinsimės ir atsišauks didžiame džiaugsme kad atsirado jų šeimos draugas.
Dalinkimės, nes toks fainas, jau imsim ir kitus namus surasim.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email