Čipsas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nu jau Čipsas kaip mergelė lelijėlė prie berželio rymojo, savo bernelio laukiojo:))Jau pirma foto kokį momentą fotografuojantis Paulius pagavo! Žavumėlis:)
O pats Čipsas, žiūrėkit, ar mokat kas taip kojeles sudėlioti, kad stovėtum šiteipos ir negriūtum?Pamėginkit ar ilgai išeitų. O Čipsiukui gaunasi, jis visą laiką taip stovi – viena kojelė į rytus, kita į vakarus.
Trumpas trumpas, palei žemę, puikaus, išplaukusio kailiuko, mielo ne tik snukučio, bet ir būdo – švelnus su visais ir su vaikais, jokios agresijos, jokio piktumo, tik aktyvus džiaugsmas visu kuo kas supa. Ir susidomėjimas didžiulis, nėr kada miegot – katė bėga, reik aplot, bet kai namuose palei nosį šmėžuotų tai susidraugautų, nėr ko ir abejoja, ne tokie dar susidraugauja. O pats už katę ne ką didesnis – tik storesnis, dar plius kailis, dar plius ausys nėra stačios, tai į šonus platina, uodega į viršų užriesta – irgi išdidina. Na, suprantat, juokauju, katė vis dėl to kitaip sudėta, tai nereik žiūrėt kiek už ją ir kaip už ją, reik žiūrėt į mielas, linksmas ir judėti, veikti, glaustis, greta gulėti norinčias (tokį norą rodančias) akeles.
Kad jis pas mus prie įėjimo parištas tai ne todėl, kad Jūs žiūrėtumėt ir manytumėt, kad jis veislės „Rišamas“, apie kurią Lietuvoje vis dar labai populiariai atsiliepiama, sakoma, lenciūginis, nors kaipo tokio tai net ir nėra, nes negali būti nei vienas rišamas, aš nenorėčiau tokia veisle būti, Jūs nenorėtumėt ir net tas, kuris savo šunį riša, irgi nenorėtų, tik manymas, kad kiti nori, vis dar gajus. Jis pas mus parištas, kad mes nepamestume, jis pas mus laikinai, nors tas laikinai kažkaip pernelyg užsitęsė kaip tokiam fainuoliui, jis pas mus tam, kad Jūs pamatytumėt ir kai vis matysit, matysit, Jums gims jei ne ta meilė kur iš pirmo žvilgsnio, tai ta, kur žiūri žiūri ir pamilsti, nes pažįsti ir pamatai.
Tai va, tas mažius super duper šuniukas, draugiukas, linksmuolis jaunuolis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633