Debesėlis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
AAAAkys
Gražios, ar ne? Man tai pats tas smagumas laukinio katinėlio pratinimosi procesas kaip meno kūrinio sukūrimas – pradžioje va, tokios akys, tada šildai, kaip rankomis kietą molį voliodamas, liesdamas, glostydamas, pratiniesi formas, pojūčius, linijas, garsus ir vaizdinius – viską į viena, nes viskas vienis, tada matai atšylantį, atsileidžiantį buvusį įsitempusį žvilgsnį, jauti kaip pasiduoda šiltėjanti ir minkštėjanti tarp pirštų medžiaga ir švelniai glostydamas randi formą, kuri tau atsiduoda ir virsta kažkuo nuostabiu, ką sukūrei – molis formuojasi į ąsą, lengvai išlenktą puodelio kraštą, o katinėlis pradeda murkti. Ko ne kūrinys? Čia kaip pažiūrėsi.
Katytė jaunutė, pilkšvu parainuotu Debesėliu atėjusi į šį pasaulį. Buvusi labai labai baikšti, dabar ant rankų paimama, atsargiai, mokančiai ir išlaikoma kad nepabėgtų. Jei nepratę prie tokių katinukų ėmimo, tai ir nepatarčiau iškart čiupti manant, kad tai taip lengva. Pirma lai pratinasi namuose, uodžia orą, sugeria visus namų garsus ir pajunta, kad būsit draugai, o namai jau jos. Tada pati ateis, užmurks ir prasidės draugystė.
Katytei ape 6 mėn. amžaus, jau sterilizuota, nukirminta, vakcinuota, čipuota ir padaryta pradžia socializuojant. Toliau jau Jūsų kūryba:)
Šiuo metu katytė klinikos stacionare kur pratinosi gyventi tarp žmonių. Dėl jos galite paskambinti tel.: 868678900, kasdien nuo 9 iki 20 val, o šeštadienį nuo 8 iki 16val.
Adresas: Donelaičio 10, Utena.
861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633