Dekoratoriai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Prisimenat? https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4734916233245705&id=142997832437591
 
Buvo laisvi, skraidė, dabar visi pagauti ir sėdi. Na, bet ką padarysi – nepabuvus kareivėliu… kaip toj dainoj:)Dabar antra diena sėdi, tada pradės labiau judėt, tada išsileis iš narvuko ir jau tada vėl skraidys, net neabejokit:)
Nesugavus juk pas jus nenuvyks, taigi, tenka. Dabar jau žinom (jetus, kad tik tas mano „žinojimas“ nebūtų kreivai nužiūrėtas:)) ), kad man rodos, mano nustatymu…hmmm…na, kol kas kito nėra, teks kliautis juo – dvi juodos pelėdaitės yra katytės, baltas ilgo plauko katinukas, o balta minkštumo minkštesnio nei mano saldžių miegų pagalvė – katytė:) Jau gražumo ir jau oi, kaip norisi, kad patys ant kelių užšoktų. Kol kas tik nušoktų jei pasiimtum, bijo žmogaus, nors nešnypščia jau, pradėtas apsipratimo procesas. Realiai atrodo kaip daugių daugiausiai keturių mėnesių, globėja sako, kad virš penkių. O esmė, tai kad mieli, gražūs ir jau įsimylėjot, ar ne?:)
Kol kas grožiai nublusinti, nukirminti, pasėdėjo dienelę gali pas jus pratęsti posėdžius:) NUtarsit kur eglutę statyti, atrinksit girliandas, pakabinsit burbulus, žiū jau ir bus apsipratęs tiek, kad pradės perdekoruot – tas burbulas ne ten, ana gražiau kai ant žemės, o tas, ana kur apačioje supėsi tai man gažiau prie sofos, palei langą…nu man taip gražiau!
🙂
Katinukai pas globėją, rinkitės, nebijokit, dizaineris namie naujas visada į gera;)
867813039