Dieduko katinas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Čia Dieduko katinas. Tiksliai nežinau kodėl taip sakau. Gal kad pliauškiu kas ant liežuvio galo – ką matau, tą dainuoju. Tai šį katiną pamačiau ir jis man Dieduko ir baigta!
Biškį lūpa pakreipta, po, matyt, katiniškos traumos kai reikėdavo kasdien eiti į gyvenimą kaip į kovą, kasdien įrodinėt, kad nesi prastesnės formos nei buvai vakar, vėl tą patį juodį atkalt, kad pozicijas bent šiai dienai išlaikyt. Bet laikausi tos pozicijos, kad randai vyrus ir katinus puošia! Dieduko Katinas jau kastruotas, bet jau ir pasipuošęs tai visas gražus, truputį persikreipęs, vis dar iš padilbų nužiūrintis, bet jau jau visai geras, jau gali paglostyt radęs va taip susisukusį į kamuolėlį. Stambus, trumpas, drūtas, keleto metų amžiaus, visiškai susitupėjęs, rimts ir jam taip tiktų gyventi pas dieduką kaime. Ateis pavasaris, abu Diedukai sėdės va, po obelim, skaičiuos kiek bičių prazvimbė, kiek lėktuvų perdien padangę praskrodė, juk abu sutartų, kad popiečio miegas – vyrų grožio paslaptis!
 
(Aš nesakau, galėtų taip pat gerai Dieduko katinui ir su Bobute gyventi, tikrai!)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633