Dinga

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Dinga. Kažkam, kas tiki stebuklais, ir to įrodymas – jo sutikta Dinga;)
Nepaprasto grožio mix karalienė – didžiulė, aukšta, spyruokliuojančios didingos eisenos, energinga, greita, judri, šokli, prieraiši, protinga, aktyvi šunė veikliam, sportiškam žmogui, šeimai, kurie myli šunis, kurie leidžia su jais laiką, geriau ne mieste, geriau kur erdvės užtektų visiems prasilėkti, kur jai mažiau būtų streso, nepratusiai prie didelio miesto triukšmo, žmonių, mašinų, kur ji pasimestų.
Šunė miela ir tikrai iškart priėmė mus, jos pirmą kartą sutiktus žmones, tą pačią dieną vedėmės prasibėgti, vedžioja ją kasdien vis kiti žmonės ir ji visus priima. Į kitus šunis reaguoja, na, jeigu ją puola, tai ir ji nenusileidžia, tai geriau jai būti viena šeimoje, jai dėmesys ir ji savo dėmesio neblaškys, nekils konkurencinis mūšis;)
Nuostabiai faina šunė turintiems sąlygas, supratimą, norą, laiko.
Ar sakiau, kad tik į kambarį, tik kartu su žmonėmis?Kam atrodo, kad ji kambaryje yra per didelė, tai vadinasi, ji ne Jums, ji ne Jūsų, tiesiog nekreipkit dėmesio į šį postą;)
861232962
Dinga apie 3 metų amžiaus, sveria apie 30kg, bet kokius tris dar tikrai turi priaugti, iki šiol ne kažką gavusi maisto, tai raumenų trūkumas irgi turi būti atstatytas. Ir artimiausiu metu bus sterilizuojama.