Dora

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Štai, Dora, susipažinom, pasisvėrėm (4,5kg), ant rankų panešiojau, pažiūrėjau kaip jaučiasi iš vienos vietos į kitą eidama, petnešas uždėjau – viskas tvarkoje, šunytė be galo miela, po keleto minučių pakalbinimų prieš tai bandžiusi slėptis kačių draskyklės namelye ir urzgusi, priėjo ir lyžtelėjo veidą – nėra geresnio lakmuso popierėlio – pripažino ir bus meilė. Na, dar nusivedžiau į kačių kambarį. Katės liko apšalę, dar to nebuvo, kad jų kambaryje šuo. Įvedžiau, kad Jums jos dydį parodyti, priėjo katinas ir galit lyginti kuris už kurį ir kiek didesnis.
Antroje foto Dora užgautą kojytę pakėlusi. Bet mina, tai nėra lūžio, matyt užgauta, gal išmesta iš aukščiau ant žemės ir užsigavusi. Nes Dora, ši metukų dar neturinti grožybė paimta iš tokios šeimos, iš kurios reikėjo kuo greičiau paimti, ačiū, kad kaimynai įtikino atiduoti, paėmė ir atvežė, ačiū, kad atkreipė dėmesį, nepaliko vargti. Dar laiku viskas.
Dabar Dora bus sterilizuota, apžiūrėta kojytė ir, manau, jau kai mažybių norėtojai apsižiūrės tai pasipils noriunoriu, bet gaus tik pirmas geriausias:) Tai nesnauskit.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633