Dora

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Norit vokiečių aviganio?NESKAMBINKIT, labai prašom – Dora nėra aviganė. Norit sargaus, į voljerą, į teritoriją paleisti, kad saugotų, gąsdintų ir dar nežinau ką darytų?NESKAMBINKIT, labai prašom. Ir apskritai, neskambinkit jei tiesiog alpstat dėl tokios išvaizdos šunų. Dorą rinkitės pagal tai kokia ji ir ką su ja ir ką dėl jos. Išvaizda – paskutinėje vietoje. Keistai kalbu net nesuprantat apie ką? Tada irgi neskambinkit;)
Dora – labai bendraut trokštanti, labai judri, labai šokli, strakalas lekiantis, bet pašaukta tokiu pat greičiu prilekiantis, pašokanti ir pasisveikinanti – dar ir dar ir dar kartą. Džiaugsmingai, dėkingai – kaip sveikinant gyvenimą. Visą tą laiką kai pamato, kai segiesi pavadėlį, kai vedi į lauką, kai lekia, kai bėga greta – visą laiką jaučiasi didžiulė nekantra, kitaip frustracija, lyg susidirginimas – tai jos ankstesnio gyvenimo/negyvenimo pasekmė – paimta iš tamsaus tvarto kur augo pririšta gal visai, gal beveik neišeinanti į lauką, jau nužaizdojusia išange – ji žino, kad gauni gurkšnį turi jį nenugurkti, bet springdamas ryti, akd spėtu, jei tave glosto turi ne ramiai džiaugtis, bet spirgėti, kad suspėti pajusti, jei tau skiria dėmesį – turi jį įtraukti su pramoninio vaakuminio siurblio galia, kad susiurbtum ne tai kad viską, kad susiurbtum ir ketinimus ir visus trupinius – VISKĄ!Nes nueis, nusisuks ir negrįš. Arba po amžinybės.
Tai nesistebėkim jos nekantra, o duokim gerti gerti gerti ir atsigers – ramybė ateis su energija, dėmesiu kurį jai skirsim. Nebus lėtapėdė, visada priims viską su viso pasaulio džiugesio jėga, bet nurims ir tekės kaip visus kalnų akmenis už kilometro jau palikęs lygumų upelis – greitai, smagiai, gaiviai ir su jos jėga.
Todėl ieškomi aktyvūs, mieli, protingi, atsakingi ir gyventi kartu kur ir jie – namuose.
Poros metų amžiaus, sterilizuota, išgydyta, sveika ir reikalinga Jūsų dėmesio Dora.
861232962