Dryžė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Dryžė tik pirmą dieną kai atsivežėm tik tada pasirodė savo nepaprastą raštą, buvo pernelyg priblokšta to kas įvyko kaip ją apgavo ir pagavo tai ir fotografuotis leido, dabar dar reikės kokios savaitėlės kol aš ją įkalbinsiu vėl pasirodyti gražiai fotosesijai – šios dienos tik narve ir be spalvų, na, ir beveik be raštų, nesimato tų grožybių, kurios matėsi kaip kad antroje foto. Bet tikrai tokios yra, keliu ir tas senesnes foto, kad neabejotumėt kas per grožis išoriškai, na, kaip ir vidiniai, nes Dryžė, oi, tvirta katytė iš charakterio. Žinoma, ji bus miela savuose namuose ir netgi meili, bet svetimoje aplinkoje kur daug kačių Dryžei nepasidaryt meilute, ją erzina kitos ponios ir ponai, ji palauks savo žmonių, jai labai reikia, kad ja patikėtų ir leistų jai ramiai adaptuotis, tada ji atsiskleis kaip turinti savo nuomonę, kaip tikra katė, bet ir meili, bendraujanti.
Jauna, iki dviejų metų amžiaus, neįprasto, tokio ryškaus, trumpučio, prigludusio, žvilgaus kailiuko katytė, sterilizuota ir visa kita.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email