Dryžis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Čia katinas, kuriam nereikia galvot vardo, nes jau kaip rūšis jo raštas ir spalva tai visuomet duodu vardą Dryžius ir viskas aišku – dryžiai pas jį įspūdingi ir išsiskiriantys, iškart aišku apie kokio tipo katinuko kailį eina kalba – plačių išraitymų, rudai juodos spalvos su šviesiais tarpais, net išsiliejančio rusvumo. Ir kaip taisyklė tokie katinukai būna didelių, apvalių galvų, minkštučio, tankaus, šinšilinio kailio tankio rūbo – kailio.
Dryžius jaunas, virš metų, bet nesieks dviejų, labai mielas, draugiškas, meilutis, gerietis su per akis tiesiog išspinduliuojamu gerumu – pažiūrėkit ir patys įsitikinsit. Santūrus, ne tas, kuris šoks, grius, lips. Jis žais, bet nuosaikiau ir daugiau „su galva“:)
Kitą savaitę kastruosim, dabar vakcinuotas, bet imti ir pratintis galite jau dabar, o kastracija pasirūpinsim jam jau pas Jus gyvenant, taip pat kitą savaitę. Žodžiu, jam bus patogiau tos operacijos laukti, o Jums juk magu (baisiai magu) jį greičiau namo temptis, ar ne?:)
Tai galit nedelsti. Dryžius, nublusintas, vakcinuotas.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633