Du angeliukai-pūkis

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną

Mažylis neišgyveno…maras. Broliukui beveik nebuvo, labai lengvai, o šiam, silpnesniam ir taip, buvo nepakeliama…

 

Apie katinus… Visuomet sudėtinga. Jie jautruoliai ir su jais daug reikalų kol išleidi į gyvenimą.
Šie du broliukai, gražūs kaip angeliukai, nežemiški ir nepakartojami, išskirtiniai – vienas trumpo kailiuko apvalia galvute, rašto juodais plačiais ratais, na, tiesiog, akys džiaugiasi kedendamos kailio spalvas ir raštus, kitas tokio pūkuotumo, kad nėr katino, vien pūkai. Abu didumo tokio, kad saujoje telpa. Apie 1,5mėn. grožybės. Trumpo kailiuko spjaudantis ugnimi slibinas, ilgaplaukis – tyliai bijosi. Bet, kaip matot tą garsiai urzgiantį tigriuką-slibiniuką paimi ant rankų nekreipdamas dėmesio į išraiškingą gąsdinimą ir išbučiuoji, išniurkai vis dar burzgiantį (reikia tik mokėti paimti:) ). Tokie po kelių dienų paniurkymų atsileidžia ir tampa zdraicomis po visus kambarius:) Ilgaplaukis, aišku, bus flegminis, nepalyginamai ramesnis. Abu labai labai mažuliukai kamuoliukai, žavūs iki negalėjimo.
Bet jie tik dvi dienos pas mus, dar tik nukirminti, visuomet nežinom kaip tokiems spirgam baigsis. Tikimės geriausio. Tikimės, kad tas geriausias variantas bus ir jie ras laikiną globą ir ten žymiai greičiau atsileis ir pripras ir viskas bus gerai. Atiduotume kaip laikinai globai, stebėjimui, kasdien turėtume žinoti kaip laikosi ir kaip jaučiasi, po poros savaičių tuomet jau galėtume būti ramūs, kad mažyliams viskas gerai, galima būtų vakcinuoti.
Geriau, kad imtų juos žmogus turintis nors kiek patirties su kačiukais. Galėtume paskolinti narvelį kad namuose neišsilakstytų, nesulįstų į kampus nesurandamus.
861232962

Čia pūkio skelbimas: