Du pūkiai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Čia tokio grožio du jau kaip sakau prasilaužę pūkiai. Iš labai laukinukų tapę kačiukais:) Balta nosyte broliukas buvęs iš pat pradžių drąsesnis tai jau dabar jis laisvai ant rankų imamas, išglostomas ir taip tęsiant, namuose, po savaitės pats ant rankų karsis, nes jau taip jam patinka, net raitosi iš malonumo, kad su juo bendraujama:) O padėtas tai ir žaidžia, ir letenėle kepši, ir akutėmis jau linksmai žybsi. Brolis, tamsesniu snukučiu moka liūtiškai urgzti – pusiau miaukti, girdėjau ir laukinės, tos didžiosios Afrikos katės lygiai taip miaukiančiai urzgia, žodžiu, ta pati giminė:) Bet nors urzgia, bet ir išglostau, ir ant rankų paimu, ir išniurkau ir kai labai niurkau tai jis urzgia ir labai linksma, smagu tokį vaidinantį piktu niurkyt galėt:)
Žodžiu, abu tokie ne tie švelnūs, bet iš aštresnio charakterio katinukų pūkių, ne tie flegmos, bet tie aktyvūs, judrūs, smalsūs, žebenkšties vikrumo ir susidomėjimo veikti, o ne snausti pūkiai. Jau praėję vandenį ir varines triūbas jau faini mėgstantiems su charakteriu mielus katiniukus. Oi, kaip smagu juos niurkyti!:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633