Du pūkiai

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Jei būčiau norėjusi tokios nuotraukos – abiejų kartu Pūkių, tai nieko iš to nebūtų gavęsi. Būčiau galėjusi, kaip mano močiutė sakydavo, šikine žemę raižyti (ji ne visai tokį žodį naudodavo, suvalkijoje kitaip vadindavo, tik kad aukštaitiškai švelniau skamba, negaliu čia aš tą tautosaką tokią šviesiai tiesiai pateikti, nors ir laba norisi:) ), bet, taigi, nebūtų jie taip rikiavęsi abu ir tiek. O čia, va, tik pritūpiau, Pūkė (juodoji) ŠMAKŠT ir sėdi greta Pūkio. Na ką, beliko tik įamžinti (:))oi juokingai skamba truputį toks fotografijos apibūdinimas. „Įamžinti“ tik anksčiau, kai nuotrauka buvo kažkas tokio, galėjai taip sakyti, o dabar, kai Facebook, instagram, snapchat – vaizdai, paveikslėliai vieni lieka, kiti dingsta, „nuvažiuoja žemyn“ per akimirksnį, kas yra tas „įamžinti“?Tik pavadinimas likęs, prasmės jau nebe)
Pasidalinau ne į tą temą, į šoną, atleiskit, grįžtam prie pūkinių Pūkių. Tokie grožiai ir vis dar rikiuojasi, sėdi, tupi. Nes Jūs, nes Kažkas neapsisprendžia, neišsirenka. Na, ką gi, laukiam. Tęsiam laukimą:)
Abu jauni, abu sterilizuoti, juodoji ponia drąsi, tik ne visuomet norinti bendrauti, rainiukas baikštesnis, bet tuoj dar įkelsiu atskirai apie jį ir bele ko vertą jo uodegą:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633