Dūminė ir dryžė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Čia dvi katytės. Kalėdinės. Ne todėl, kad jas reikėtų po eglute dėti, bet kad tokiu laiku sėdi pas mus, laukia termino – kada jas kas išleis laisvėn. Į namus. Po kambarius pašmirinėti, pajusti paprastą katinišką gerumą išsilaksčius palaimingai išsitiesti ir būti ramiam, įpratusiam prie namų garsų, kvapų, džiaugsmų ir Jūsų.
Čia dvi apie trijų mėnesių amžiaus katytės jau po visų karantinų, nukirminimų, vakcinuotos, pradėję adaptuotis, po truputį besipratinančios prie žmogaus – tamsesniais dryžiais marginta (paskutinėje foto matosi jos puikūs raštai) drąsesnė, ir dūmiškai pilku smulkutėmis bangelėmis nurainuotu kailiuku kuklesnė, dažniau galvutę nuleidus ir dėl visa ko susigūžianti – kad būtų mažesnė, nepastebemesnė ir išvengtų rankų, nes vis dar baugu, Bet jau eina pirmyn jos adaptacija, jau visai neblogai lyginant kaip buvo prieš pora savaičių. Iš toliau, kai atsitrauki, gali jas nufotografuoti sėdinčias, kai visai ramios ir nebijančios, akytės neišsigandę, stebinčios aplinką.
Kai paaugs padėsim sterilizuoti, dabar ieškomi namai grožybėms neeilinėms.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633