Dvi mėlynosios

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Rusų mėlynosios atrodytų taip pat. Atsiprašau, patraukė „ant veislių“ šįvakar:)) Nors iš tikrųjų tai manęs visai ant jų netraukia – mane traukia pūkas, ausytės, judantys ūsai, užriestos į viršų uodegytės, mieguistai prasimerkiančios žalios ar kokios ten bebūtų akys, atsiveriantis ir smingantis įkypas žvilgsnis, negarsus mrrr ir tai kas nuo jų sklinda ir tai nėra vien šiluma, tai labai gera energetika. Kad tik jos būtų patenkintos, tas aplink jas ir sklandys, tame ir mes gyvensim.
Tai… kad ir kokios jos bebūtų, tačiau MĖLYNOS ir dar meilios tai jau šis tas ir daugeliui, tai jau paskata, raginimas ir priminimas – dar tokios neturiu, o labai noriu! Tai šios gražuolės priglaustos ir jomis rūpinamasi lauke kol ras šiltus Jūsų namus. Pasisiūlykit, pasidalinkit namais, paskeiskit virpesiais:)
Katytės kai paaugs (dabar joms apie trys mėnesiai) bus su pagalba sterilizuojamos, dabar jos Pabradėje, taigi, kai kam labai pasisekė, kai kam teks jų keliauti parsivežti tolėliau. Bet negi sunku?Visai nesunku, viskas priklauso nuo požiūrio:)
864551552