Dvi nuostabiosios

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kai įkėliau šitų neapsakomo grožio pūkių, kaip tik pritaikytų pūkių mylėtojams, nuotraukas, pamaniau, na, dabar diena kita ir abi gražuolės turės namus. Bet ne. Nes aš nežinojau, kad Lietuvos pūkių mylėtojai išvykę iš Lietuvos. Tai kaip jiems jomis susidomėti?
Na, praėjo savaitė, keliu vėl, tikiuosi, kad jau būsit grįžę, pūkių gerbėjai, pūkių, kurių kailis banguoja, šikinytės siūbuoja, uodegos minkštai kaip rūke plaukia nuo to didelio pūstumo net praradę aiškius kontūrus, akyse išplaukia jų vaizdas.
Jos baikštukės ir tai yra smagu – kai po poros savaičių intensyvaus slapstymosi namuose ir Jūsų vis augančio noro greičiau tą kailiuką paliesti jos pagaliau kaip paskutinė tvirtovė pasiduos Jūsų nekantriam, net niežtinčiam norui, tai pajusit malonumą kaip pagaliau uždraustą vaisių prakandę (dėl vaisiaus – negerai, jei uždraustas negalima, nesivadovaukit, bet čia palyginimas, čia tik emocijos stiprumui nusakyti). Tai bus smagu, bus stipru, jausitės nugalėtojais – gerumu baimę.
O tada po poros mėnesių pasirūpinsim jų sterilizacija. O Jūs mums parūpinsit jų to grožio nenusakomo fotografijomis jau namų aplinkoje. Ir būsim atsiskaitę:)
Dėl katyčių skambinti tel.: 862410686