Faina

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Faina. Ir jos pirmosios foto. Ne tokios fainos, bet viską pataiso ir užgožia ausys. Tai yra kompensuoja apsiliejusį kai kur vaizdą. Galvoju, ausys net nesuprasi iš kur pas šuniukus jos užauga?Mažiukai būna su mažutėmis, nulėpusiomis ir tada išauga tooookios ausys, stačios, plačios, tiesiog lokatoriai gaudantys kosmoso garsus. Ir matyt, kad tikrai sugaudo bet ką, o reikalui esant – kai nori parodyt sumišimą, atsidavimą, nuolankumą, tą patį mirksnį pasislepiančios – deda į krūmus greičiau nei kad žvalgyba sugebėtų su savo technika. Rodos šuniuks be ausų, mirksnis ir vėl stovi! Gamtos parėdymas, jos visi išradimai geriausiai sugalvoti ir apgalvoti.
Faina, kaip matot mažutė, žemutė, būtų didesnė jau būtų vilkas, o dabar taksinis variantas. Sveria kokius 10-12 kg. Palyginimas, kad geriau įsivaizduotumėt jos dydį.
O kad įsivaizduotumėt jos gerumą ir iškart, tą pačią minutę, atsidavimą ir rodomą nuolankumą ir pažadą, kad taip bus dabar, buvo vakar ir bus rytoj, tai reikia su ja susitikti. Užsikars ant kelių po minutės, pakiš galvą po skreitu, į skreitą, prisispaus ir nesuprantantis supras kas pas ją plaka – šuniška, neišduodanti širdis. Mes turim žmogiškas. Tik kažkur klaida įvelta, manau, ne širdy, manau, pas mus klaida būna klausoj vidinėj, o kad dar išoriniai trukdžiai gožia, tai žmogus negirdi savo širdies ir todėl turim, va tokiomis fainomis Fainomis globos namus užkimštus, nes žmonės negirdi savęs, klauso visokių velnių ir apleidžia tuos, kuriems turėtų būti dėkingi, o ne versti juos būti dėkingais mums. Mes iš jų gaunam daugiau, bet to nevertinam. Dažnas, net nežinom ką čia reikėtų vertinti.
Tai va, atsiprašau, neišeina trumpai drūtai, tai gaunasi ilgai ir, jetus, gal net nebaigėt skaityt, kaip skystai. Ir dabar, va, nematysit dar svarbios, info, kad Fainai apie kokius 6 metus, kad ji po savaitės bus sterilizuojama, kad nepratusi vaikščioti su antkakliu, visuomet greta žmogaus buvusi, kad tik su ja būtų ir niekur nebėgusi jei būdavo maitinama, mylima ir prižiūrima, kad uždėjau petnešas tai ir tos jai nepatikusios ir kad dar po poros kartų išvedimo į lauką, apsipras, nes dabar tai buvo daugiau stūmimas ir ilgas ilgas kelias atgal į voljerą su kalbinimais, prašymais ciu ciu ciu jau nepadėjo, žadamais ir duodamais kąsniukais ir įtikinėjimais ir net nežinau kas labiau padėjo, gal tiesiog tai, kad čiupau į glėbį ir parnešiau, nes saulė buvo skylę pakaušyje jau beprakepinanti, pritrūkau visų ciu ciu su pabarškučiais ir Faina a la grįžo į voljerą. Matėsi, kad labai norėjo viduje likti, net fotelį, mačiau, jau buvo nusižiūrėjusi, atleisk, Faina, tų fotelių tai pas mus dar yra, geri žmonės naujus baldus perka ir senus baldus mums atveža, bet, va, vietos, kampelių pas mus jau visai nebėra, bus naujose namuose, juk duosit Fainai fotelį??Žmonės??
Jau girdžiu, sakėt, duosit. Tie, kur daskaitėt:)))
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633