Faina

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Faina. Keturių metų, sterilizuota, faina šunelė. Beje, mažiukė paimta į kamarį, o kai išaugo per didelė kambariui (matyt, praaugo kambarį?Ar kaip čia, nelabai įsivaizduoju kaip augini augini, išauga ir tada matai, kad kambary tai netelpa!Ot tai!), tada atidavė kitiems, su voljeru.
Bet Faina tai, žinokit, tikrai telpa į kambarį! Ir visai net nedidelė – apie 15-18kg svorio, man jos galva iki kelių ar truputėlį virš tai ko čia netilpt?Aš tai telpu, tai ir toks šuo gali.
Ir labai miela, draugiška su visais, gražiai vaikšto, gražiai bėgioja ir dar truputėlį daugiau turėtų bėgiot, nes mažumėlę formas reiktų atstatyti, o tai pernelyg apvalu kartais gali būti nebūtinai sveika kojytėms. Nuotraukose atrodo didelė, bet realiai tai vidutinio ūgio, biškeliuką per stori šoniukai. O galvutė tai natūraliai – nu tokia mažutėlė ir dar juoda kaip nuo kito šuniuko uždėta, visai ne jos:) ir vizualiai juoda dar labiau nesimato, o balti šoniukai tai juk iš tolo šviečia!Įdomiai naktį ją vedžiot – kūnas eina, galvos kaip ir nėra:))
Labai draugoviška, miela šunytė draugystei.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633