Fėja

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Yra šunys, kurie šypsosi lygiai taip kaip žmonės. Tik kad tai nėra labai įprasta tai mums atrodo „Oi! Dantis iššiepęs! Kąs??” O tai ko nesibijot kai draugas išsišiepęs pasitinka ranką tiesdamas?Tai čia lygiai tas pats – šypsosi dantukus rodydamas, tik, žinoma, reikia skirti kai tie dantukai šuniukams vis dėl to ir dėl kitų priežasčių šiepiasi:)
Tai Fėja šypsosi, kaip vienoje iš nuotraukų matyti, bet ji iš tikrųjų šypsosi ir džiaugiasi ją apkabinančiai darbuotojai Daliai. Ji sako, kad laisvadieniais galvoja apie Fėją, pasiilgsta jos (tikriausiai šypsenos?:) )
Fėja mylintiems ramius, labai prieraišius, globos, meilės, dėmesio prašančius šuniukus. Patys tai jie atiduoda visą save – besąlyginiai myli ir to neslepia. Nėra Fėja nei labai maža, nei vidutinė – kažkas per viduriuką – galva kelius siekia, ilgos kojytės, nestambus kūnelis, sveria gal kokius 10 kg.
Po poros dienų bus jau sterilizuojama.

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…