Fiona

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Fiona. Va, taip ir žiūri iš už kamino. O jei esi tas, kuris paprastai įeini naujoje vietoje pro duris ir akys plačios ausys stačios matai viską ir nieko iš to vietos naujumo ir neįprastumo stengdamasis susigaudyti ir ko nors nepraleisti, taigi, praktiškai pastebi beveik nieko;) tai Fionos iš už kamino nelabai ir pamatysi, pilna po kojomis besisukiojančių ir reikia žiūrėti, kad neužlipti ar neįlipti;)
Fiona kitų kačių stengiasi šalintis, joms po uodegomis ir akimis nepasipainioti, nulipa tik kai labai labai reikia tai jai reikėtų padrąsinimo, paglostymo ir pakalbinimo ir naujuose namuose, kol apsipras, o paskui ji jau labai meili, išrietusi uodegą, pakėlusi galvutę murkaut ima, kalbina, jau pati pradeda po kojomis makaluotis. Bus meili, miela katytė. Kažkam, kas įėjęs pamatys kaminą, tada mielą labai ramios katytės snukeliuką.
Fiona labai minkštučio, pasipūtusio nors ir trumpo kailiuko, primena kai paimi ant rankų tas, ragdoll’ines katytes.
Sterilizuota ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633