Foksis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Koks gražutis ar ne?Ir taip keista, kad tarsi nėra pasiklydęs, bet tarsi jo būtų atsisakyta. Keista, nes paprastai foksių ar jų mišrūnų nemėto. Arba rečiau mėto, paprastai tai saugo, bet negali stebėtis, ne iš tikrųjų nei vienas mūsų nėra apdraustas nuo išmetimo. Žmogaus išdavystė gali ištikti belen kurį;)
Tai va, pirmas skelbimas buvo apie bėgiojantį Zarasų rajone, po keletos dienų, foksis jau Utenoje bėgiojo, tai, labai manome, kad buvo pavėžėtas ir paleistas kai paprašėm dar kurį laiką pagloboti a la atklydusį šunelį. Jau nori nenori būsi įtarus kai visokiausių žmogiškų gudrybių prisižiūri:)
Foksis labai mažutis, smulkutis, bistrutis, žvitrutis BLYKST viename šone, ŠAST jau kitame TVYKST galvutę nusuko, ŠVYST jau kiton pusėn pasisuko. Nu toks labai linksmai ir labai mielai bendraujantis ir netgi jaunas, na, pagal dantukus tai kokius 4 metus gal duot galima būtų.
Mielutis kol kas toks nei šen nei ten, nei į naujus namus gali vykti, nes kaip bebūtų, luktersim ar koks žiemos miegu prieš laiką šeimininkas buvęs užmigęs prabus ir apsižiūrės, kad jo numylėtinio kažkodėl greta nėra, bet laikinai globai mažiuką duotume – namuose laukti linksmiau, bendrauti yra su kuo, o mums rankų kojų neužtenka, dienos pabaigoje ir galvelės nebeveikia;)
Tai va, Foksius fainuolis, susipažinti tikrai reikėtų-vertėtų.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email