Funtikas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Toookio mielumo meškinukas Funtikas!Nedrąsus, reik pakviest. Eini link jo net nekruta guli ir žiūri – bando suprasti koks esi. Esi mylintis ir suprantantis šuniukus?Gerai. Nes Funtikui viso to reikia – meilės, na, ir supratimo, kad neišsigąstum, kad jis toks, žiūri, nekruta, nes turi pajusti, kad esi toks.
Atklydo į sodybą, žaizdotais užkulniais, įsibauginęs… Dabar jau pradeda vaikščioti nors dar baisu su pavadėliu, bet greitai įpras. Šiaip grožio tai neeilinio – palei žemę, ilgas kaip koks basetas, apvalus, minkštas minkštas, mielo kailiuko su daug daug minkštumos, švelnumos ir laisvos odos, meška:))Ausys kokios:))Juokingos ir labai labai meškiškos – minkštos, mielos, mmmm… švelnios. Šuniukui ir kojas pora savaičių gydėm, su jau pradėjusiom gesti žaizdomis, ir visaip ten jį reikėjo sukioti, vartalioti, o jis gerutis, kantrus, viską gražiai, ramiai, be menkiausio piktumo iškentė, nei urgztelėjo, nei bandė gintis – švelnus, geras, mielas šunius, apie kuturių metų amžiaus, 21kg svorio palei žemę meškis:)
Kantriems, mieliems, turintiems laiko rodyti dėmesį, mylintiems meškas:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633