Gandis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Nu tipiškas medžioklinio geriečio elgesys. Turėjau kažkada grynaveislę paukštšunę tai Gandis kaip atkartojimas – jam pėdsakai, kvapai, garsai – viskas kas į šonus. Kambary būtų žmogui, o lauke jis aplinkai atsidavęs. Geras kaip nori, tokie agresijos, piktumo nerodo ir neturi, jiems žingeidumas užmuša visa kita, palieka tik mielą, švelnų būdą, orientuotą daugiausiai į kvapus ir sekimą – eiti pėdomis, va čia tai daiktas!Va čia tai reikalas, įdomumas ir gyvenimas!
Tokie būna draugiški su visais žmonėmis, su vaikais, mielai leidžiasi žaisti sportinius žaidmus, estafetes ir pan.
Ir kieno jis čia mišrūnas?Nu labai gražiai primaišyta – ūgis, liaunumas, ausų aksominių ilgumas, daug laisvos skūros ant sprando, lankstus, gražiai nuaugęs, bet dar pilnai nesuaugęs kūnas – Gandžiui nebus daugiau kaip vos virš metų, gal iki pusantrų, visai dar tik iš pampersų išlipęs:)
O žvilgsnis daugiau žmogaus nei šuns, Jums taip neatrodo?
Aktyvus, judrus, sportiškas ir tokių ir šeimininkų reikia, Gandžio nepaliksi namie miegoti kai pats į mišką/pievą/laukais nori eiti – imi kartu ir pirmyn! Tokiems bus nepamainomas draugelis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…