Garis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Man sako: „sukurk pasaką”. Tarsi sakytų „Tu numegzk man, mama, kelią…” Ir atsiunčia Gario nuotraukas.
Pamezgėsiu…
Garis – katinas. Neseniai kastruotas, dar vis ūžauja, bet kasdien vis silpniau, jo hormonų audros. Per mėnesį nurims ir grįš į vėžes jo hormonai, tačiau, nebekels tų trukdžių, nekels jam noro stotis ir eiti kasdien į mūšį dėl padėties, dėl patelės, dėl… ai, maža dėl ko – kai nori muštis, priežasties nereikia, ar ne?Žodžiu, katinas aprims. Tada į pirmą vietą jam stosis kiti reikalai – pamiegot ramiai, pavalgyt ramiai ir pabendraut, irgi ramiai. Ims labiau sutarti su aplinka, eis prie žmogaus, netgi lips į skreitą pamiegoti, jei anksčiau toks noras ir nekildavo.
Garis tarsi jau rado namus, tačiau tas nesenas kastracijos reikalas dar jam visko neužslopino ir namų senbuvė katė nuo jo išpuolių dar kenčia. Šeimininkei Garis geras katinas, be to, ryžas, o tai pliusas, netgi sakoma, ryži katinai pinigus iš paskos atneša, bet augintinė, žinoma, svarbiau, turi rūpintis kad jai būtų gerai.
Todėl Gariui ieškomi namai be kito katino ar katės. Atiduodamas su tikimybe, kad ir pinigus atneš… na, nes ryžas juk! Be to, jei Jūs vienišas tai jau ką, bet ramybės jausmą tikrai atsineš. Nėra jauniklis, langais, užuolaidomis nesikarstys, ramiai snaus ir Jus savo visa povyza ramins. Katinai netgi gydo ir tai nėra naujiena – paklauskit kaimynės, kuri katę turi, ji nemeluos, tik nesibaigiančias istorijas apie savo augintinį pasakos ir pasakos.
Taigi, dėl Gario skambinti tel.; 860076132 (jis Rokiškyje, bet galima pavėžėti visur kur aplink)