Griovio – žavusis:)

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Griovio. Iš griovio juk ne visi imtumėt?Jie buvo užklijuotomis akytėmis, tarsi užsimerkę, bet ne dėl to, kad jiems taip geriau tamsoje ir skausme grabaliotis, ne, jie negalėjo patys save pasigydyti, jiems buvo baisu, jie šnypštė, bet ne iš piktumo, iš baimės.
Na, tai mes ištraukėm, surinkom, visiems akytės ir nosiukai lengvai gydomi, laimei, jie dar neįsisirgę ir viso labo kartą dienoje dar keletą dienų reikėtų lašiukų į akytes ir nosytes. Ir jie va tokie – visai ne šnypštukai bailiukai, o žaismingi, už žvirblį mažesni, bet maistą siurbtukais susiurbiantys, konservus, vištieną suvalgantys tik duok ir jau sausą maistą valgantys, žodžiu, duok duok ir duok maistą, svarbu jo būtų, griovy nebuvo…
Pasakiški mažyliai, patys matot – dvi trispalvės dieviškai gražiais snukiukais, akutėmis kaip sagutėmis, bet su smeigtukais smingančiomis į širdį, juodas ir juodas su baltu katiniukai žavingi savo buvimu, pavidalais ir tuo ką skleidžia – amžinus dalykus (ne apie materialines vertybes čia kalbam, juk žinot?:) )
Kai paaugs pasirūpinsim jų sterilizacijomis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: