Hamsteris

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Hamsteris. Nu fainas katinulis, žinokit:)Ragavęs ir šilto, ir šalto, nes kastruotas tik dabar, jau kelerių metų sulaukęs, o per tą laiką, kad visus aplink nugalėti jis turėjo štai kokius žandus užsiauginti! Vien jie turėjo viso kaimo katinams siaubus varyti ir iš tolo lenkti. O katinulis matyt gimęs būti švelniu ir meilučiu, snukeliu siauručiu ir mažučiu tai tos pastangos būti baisiam, žandus labai platinant gavosi toks mielas, gražus… Hamsteris;)
Kailiukas jo pagerinto struktūros – vatiškai tankumynas, minkštas užklotas, spalva šlapio asfalto su balta, kurios dabar išryškės, kailiukas išgražės jam ramiai pradėjus gyventi. Gavęs profesinę slogą – šaltos naktys, rasoti rytai kaimyno pakiemiais, palangiais trinantis, merginas kviečiant, kaimo japus nuo savęs ( ir nuo merginų) varant sveikatos nepridavė, šniurkščiojimas didesnis ar mažesnis, stiprus AAAPČYYY matyt liks ir išliks, nors išeiti į pensiją jam tas netrukdys, jei dar kas Hamsterį ir priglaus, galės jau ramus kieme sėdėti, nerūpės nei mergos, nei bernai, tik savi reikalai – pavalgyti, pamiegoti, į šeimininko kojas pasitrinti, pelę kokią patykoti, į medį įsilipti – visa tai liks ir išliks, Hamsteris meilus, mielas katinukas.
Jau kastruotas, šnarpštimo reikalai apgydyti tom kart, dabar lauksim pavasario ir išėjimo į lauką.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email