Haris P.

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Su džiaugsmu keliu šias foto ir rašau apie katulį Harį P. su tokiu pačiu žaibo paliktu ženklu ant sprando kaip ir jo bendravardžiui Poteriui. Paženklintas. Kažkokio voldemortiško likimo įgeidžio paimtas iš gatvės su didžiulia žiojinčia atvira žaizda ant sprando, laimei dar nepradėjusia pūti, net abejojom ar taip užsitrauks žaizda ir ar užaugs oda, kailiukas, bet viskas tiesiog puikiai, liko tik randas – žaibo žymė;) Taigi, Haris:)
Ir begalinis ramumas katinuko. Ir grožis pabuvusio lauke nekastruotu ir einančiu per kiemus, nes buvęs su žmogumi, bet jo paliktas ką jam daryti, gamta kviečia kasdien į mūšį, gyvenimo mūšį, kurį jis ir kovojo kaip prigimties lemta. Tai visko būta. Kaip matot, viskas matosi ant jo mielo, žavaus savo tikrumu ir tuo ką patyrė. Ir liko švelniu, ant rankų imamu, mielu žmogui, neįkyriu, ramiu katuliu.
Po ilgo gydymo kai jam reikėjo ištvermės viską atlaikyti, jis išliko toks pat ir dar pagražėjo, snukutis pražilo matyt nuo vaistų ir to, kas yra gyvenimo patirtis.
Dabar tik grožėtis, žavėtis ir šypsotis į jį žiūrint žiovaujantį natūraliai, neprisidengiant letenėle nuobodulio. Ar Jums reikia simetrijos ar Jūs matot grožį? Kaip kam. Aš matau ir dėl to ką matau galiu tik palaimingai šypsotis ir dėkoti, kad susitikom ir su juo – mielu katinuku Hariu P. 😉
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: