Harita

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Haris – katinukas, Harita – katytė.
Nenustebinau?:)Tikrai nesitikėjau, žinau, kad skiriat lytį pagal vardą, bet taip gražiai dėliojosi pristatymas, tarsi scenoje „Ponai ir Ponios! Štai Haris ir Harita! Pasitikime juos!“ Ir salė paskęsta aplodismentuose.
Kodėl gi ne?Jie jų nusipelno – jaunučiai, vos trijų mėnesių perėję ir pirmų žingsnių džiaugsmą, ir vėlesniųjų atsargų tapsėjimą stengiantis labai nelįsti žmonėms į akis – kai esi benamis, to išmoksti greitai, pasitikėi tik tuo, prie ko prisilieti, kas suteikia šilumą ir pasotina pilvelį, o žmogus iki tol nebuvo pasirodęs kaip labai dosnus tuo požiūriu. Tačiau pagauti ir „sutvarkyti“ (kastruoti, vakcinuoti, nukirminti, nublusinti) ir apgyvendinti laikiname būste jie labai greitai priėmė tą dovaną ir priėmė žmogų, nėra laukinukai, o radę pastovius namus susigyvens su žmonėmis galutinai.
Abu stori, apvalainomis galvutėmis, mergytė su baltu širduku-kaspinuku ant nosiuko, tankiais, švelniais kailiukais, dailučiai katiniukai.
Jų kontrastingos spalvos, taip šviečia baltuma juodame fone, kaip nušveista balikliu.
Rinktiniai, nėr kas pridurti.
 
Jie Rokiškyje, prie Rokiškio, bet jeigu panorėsit tai kaip ir tai lydekai panorėjus, o mums pasistengus, jie atsidurs pas Jus – abu ar po vieną. Nesidrovėkit, skambinkit, susitarsim.
+370 (600) 76 132
Čia Haritos, katytės skelbimas: