Ilgaplaukis grožybė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Apie 3,5-4 mėn. amžiaus grožybė ilgaplaukių ir dar rainų katinukų gerbėjams. Mmmm…koks gražus, ar ne?Nėra žodžių aprašymui, tik reikia informuoti, kad katinukas labai meilus, ramus, drąsus, mielas, bendraujantis, atsipalaidavęs, visai nestresuojantis ir nesijaudinantis.
Kai ryte prieš darbą atvažiavau į globos namų kiemą ir jame radau gerai izoliacine juosta apsuktą kartoninę dėžutę jau žinojau, kad joje katinukas/ai ir pradėjus ardyti plyšiuką kad pažiūrėti koks/kokie būtent, sutikau ramias akis, kurios tik pirmą akimirką blykstelėjo ir, įvertinęs, kad čia viskas ramu, iškart atsipalaidavo ir ėmėsi greta jo paliktų jam, kaip atsisveikinimas, dešros gabaliukų dorojimo. Žodžiu, jam gerai visur, jis ramus kaip belgas:)
Žinoma, mums būtų pravertęs ne tik katinukui pjaustytos dešrytės likęs „šliosas“, bet ir koks dešimt eurų, bent nukirminimui/nublusinimui… Na, bet ką jau čia, džiaugiamės grožybe rainybe ir ieškom jam namų. A, ir prašom, neužsikrėsti tokių dovanų pakavimu ir palikinėjimu – nesam guminiai globos namai, o žmonės, kasdien prižiūrintys šimtus gyvūnų, nėra geležiniai, nepervargstantys ir negali pasirūpinti visais dar keliais šimtais vienu metu…

861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…