Juoda balta mažuliukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Išėjo su padūkėliu mažiumi, apie 2.5mėn. amžiaus pasivaikščioti į lauką ir sako pafotkinsim, gražesnių nuotraukų bus, nu tai jo, tikrai, pafotkino, kaip su tuo išėjo tai patys matot, kažkaip:)Visaip kaip:)Bele kaip:D
Mažius laaaabai mielas, meilutis, drąsus, aktyvus, smalsus ir nenuorama. Dabar jis turi laikiną namų globą tai gali džiaugtis jam vienam skiriamu dėmesiu ir ramiu nuolatinių namų laukimu. Prieš panašiai mėnesį laiko rado jį ir dar atrodo tris mažius paliktus/išmestus autobusų stotelėje pakeliui Kuktiškes-Utena.
Šiuo metu mažius atostogauja Saldutiškyje iš kur labai patogu nuvažiuoti pasiimti, tuo pačiu galit avietynus Labanore patikrinti, aviečių, mačiau, tikrai yra, na, o po krūmus prisilandžioję ir katinuką pasiimsit, namo džiugesį parsivešit.
Kaip sako globėjas, šiaip prikrečia zbitkų, bet gi nu reikia jaunimui pašėlt t.y. ten kokiom užuolaidom palipt 😃 Charakteris tai kaip kokio šuniuko: dirba, žaidžia ilgiausiai. Visada pasitinka kai pareinam namo, pakalbina kaip sekės 😄
Va, matot, koks, rūpestingas, mandagus, kalbina, domisi, juk kartais net žmona/vyras/draugas/draugė nepaklaus „kaip sekėsi?Kas naujesnio?“O mažius visada paklausia! Kasdien!
Dėl jo skambinti globėjams tel.: 869581829
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633