Juodis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Žinau, kad pamatysit ir įvertinsit – kai vyruko tokie raumenys jų nepastebėti tiesiog negali:) Jis tokio drūto, kieto, tvirto kūno, raumenys kaip akmuo, bet kuris sporto klubą lankantis vyrukas apie tokius svajoja – plienas, o ne raumuo! Pats trumpas, apvalainas, na, tikras sportininkas imtynininkas gal:)
Juodžiui gal apie keturi metai amžiaus. Labai meilus ir ramus katinas. Žmogui gėris. Bendraujantis ir patarti patars – moka kalbėti ir netylės, atsakys jei tik klausi. Ir į rankas paimamas, pernešamas, jei tik pakeliamas. Na, dar pakeliamas, bandžiau. Jei daugiau raumenų nesiaugins, o jau atrodo įaugęs visą savo masę, tai atkelsit. Girnapusę juk irgi atkeliat nežiūrint, kad ji girnapusė:)
 
Juodžio akytės infekcija nurimusi, nieko nei pakeisi, nei sugrąžinsi – yra kaip yra. Kaip randai vyrus puošia, taip ir Juodį jo mėliu šviečianti, jo užsigrūdinimą tik pabrėžianti akis daro dar vyriškesniu. Tikru katinu.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633