Juoduma

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
viskas jai susidėliojo nesėkmingai – stresas praradus namus, tada vieni paėmė, per naktį palaikė, ne, negali laikyt, ji aštri, per aštri, parnešė, tada kiti paėmė pagloboti laikina, bet neturintys praktikos su daugiau kačių, matę tik vieną ir tą pačią ramią, gerą katę paprastą, o ši įdomi – ir murkia, ir kai užeina už kojos čiumpa, dreskia – kol neapsipranta būna tokių kačių aštresnių, tiesiog su jomis reikia mokėti elgtis, apsišlifuoja kampai, bet šiai nepasisekė, žmonės be patirties, ir vėl grįžo į narvelį, nes prastai valgė, reikėjo skanesnį kąsnį įdėt, stebėt ar ėda… bet, nuo streso krito imunitetas, visai neėdė ir tada jau nežinia, tiesiog išėjo staigiai…neliko
Juoduma juodžiausia. Jei panirtum nosimi į kailiuką manytum, kad ištiko naktis. Arba tiesiog esi miške, juodžiausią naktį kai mėnulis uždengtas storu debesų sluoksniu. Baisu?Taigi ištrauk nosį iš kailiuko ir patirsi džiaugsmą – šviesa! Diena! Džiaugsmas. Taigi, katė, nešanti džiaugsmą – nepatyręs juodumos juodžiausios nežinosi kas yra dienos akis:)
Jaunutė, metinė. Neteko šeimininko. Jai baisu, kaip Tau tame miške. Padėk jai pamatyt dieną. Ištrauk iš narvelio ir tapkit draugais. Ji judri, miela, draugiška, bendraujanti, ilgo , puikaus kailio, voverės pūstumo uodega. Tik panirusi.
Artimiausiomis dienomis bus sterilizuojama, bet taip pat sėkmingai tą reikalą sutvarkytume jai apsipratus Tavo namuose.
861232962