Kaila

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kailai 3,5 metų, ji mišrūnė, bet grožio dievaitės išvaizdos. Žinom, visi dėl tokių alpėte alpsta ir iškart šaukia „NORIU!“ net nebandydami girdėti (kiti ir neskaito) koks tai šuo.
Grožis čia ne viskas, jis priedas prie tvirto, vadovo charakterio. Norėtų vadovauti visiems, bet, būti vadove jai negalima, labai jau griežta;)
„Ne lauko šuo, ne sportuojantiems ir tik su žmogumi“. Ką tai reiškia? Kad ji gyvens su Jumis, kad kartu eisit į lauką, važiuosit į keliones, kartu miegosit, kartu ilėsitės – viskas čia gerai, ji bendrauti ir su Jūsų draugais bendraus, bet visada bus ne tas šuo, kurį kas nori pripuola ir utiutiu, kokia mielutė… Ji rimta, nepristokit. Santūriau ir jei matosi, kad Kaila nori leistis į švelnumus. Bet geriau tai palikti jos šeimininkams. Šiaip ji su vyresniais vaikais draugiška, su kitais šunimis jei jie labai draugiškai nusiteikę, nebando nepasitikėdami šiepti dantukus, irgi draugiška, jei kitas šuo parodys dantis ji į juos trenks net nedvejodama. Ji 40 kg svorio atletė, taigi, ji gal ir viršų paims, tai geriau nereikia, gyvenikim draugiškai;)
Valgyt gali tik vienos rūšies maistą – Pedigree su jautiena, visi kiti išbandyti maistai sukelia problemų, suviduriuoja. Žinoma, nuo stalo maisto irgi griežtai NE.
Dienos metu gali būti palikta viena, jai nesudaro problemų, bet naktį viena likusi kauktų.
Na, ir mergina nemėgsta pedikiūro (nei manikiūro;) ) tai nesikerpa ir kitiems kirpti neleidžia, tai jau kai visai labai labai reikia, tik su primigdymu… žodžiu, mergina O – GO-GO!:)
 
Tai Kaila – jauniems, bet be mažų vaikų, bet stipriems žmonėms, artimam bendravimui, kaip šeimos narys numeris pirmas, kuris klauso visų paskesnių numerių;) Žmonėms, kurie žino, moka, nori, gali, turi sąlygas ir troškimą.
Skambinkite ir pasitarsime;)
861232962
Beje, jos sterilizacija numatyta po maždaug 1,5mėn. Tuo bus pasirūpinta ir tai bus privaloma be jokių „o gal nereikia…“