Kajus ir Gerta

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kajus ir Gerta. Būtent tokie vardai;)
Jų erdvė prisotinta, pilna ir skambanti. Joje skamba net juntama šiluma per murkimą, kaip meditaciją, kai žinai, kad esi, kad sėdi ten, bet tarsi toje šilumoje išsiliejęs ir be jėgų įkalintas tik sėdėti gerume. Gali taip visą dieną. O jie murkia. Džiaugsmas jų beribis. Vienas su kitu kaip du lapeliai ant šakos ir tos šakos nenulauši. Vienas kitą papildo ir pasisemia iš vienas kito.
Du mažyliai vieni du likę gyventi atskirame namelyje po to kai visi sirgo, pasveiko ir liko jau žaidime laukti. Jie tai laukia tik žmogaus. Bet kurio. Tiesiog nueik, atsisėsk ir lai gyvenimas eina. O kas Tau? O kas jiems?Nieko. Visa žaidimas ir džiaugsmas. Arba kaip ir kiek skirsi tam dėmesio tiek ir turėsi, taip ir gyvensi.
Gertai liko koordinacijos sutrikimas nežymus, bet kai eina, užpakalinė dalis – kojytės, pasiūbuoja, ji neklumpa, negriūna, bet siūbavimas jaučiasi. Taip ir bus, jai tas nei šilta, nei šalta. Jai tas įprasta ir netrukdo nei bėgti, nei lipti, nei į dėžutę eiti reikalus daryti, nei ramiai vandens atsigerti. Žodžiu, jai tas nėra problema, skausmo jokio nekelia, porblema gali būti tik žmogui, kuriam… na, daugmaž visame kame problemos matosi. Nes čia nėra. Tiesiog ji tokia.
Taigi, jie kartu ir kaip juos atskirti?Ne tik kad vos ne dvynukai, bet ir … dvynukai;) Prilipę ir sulipę.
Kajus (tas kur nosiukas su siauresniu baltumu) ir Gertutė.
Apie 2,5-3mėn. meilumo įsikūnijimai.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: