Kalcita

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kalcita dūšiai ir dėl dūšios. Dėl jos ją (dūšią) gali skaudėti iš didelės meilės. Ką ji pavergia, tas jos vergas. Visai kaip aš:))
Kalcita – miela, meili, bendraujanti, pavergianti (jau išsiaiškinom:) ), pririšanti. Be galo linksma, žaisminga, mikla ir žvitri. Ji net kokį kurtą primena savo apsukomis ir lėkimu ir ypač dabar kai ją neatpažįstamai (tikrai niekas iš mūsų jos nepažino!:) ) pakeitė jos avuko struktūros ir garbanuotumo kailio nuskutimas. Iš jos rodos atėmė pusę svorio ir jei anksčiau rodės, kad gal sveria iki dvidešimt kilogramų tai dabar kai į ją žiūri tai ne ką daugiau už dešimt duotum – stirniukas!
O jau akių gerumas, jau meilumas ir švelnumas, jau noras bendrauti – tik prie žmogaus ir su žmogumi, visas dėmesys jam.
Fainuolė iki negaliu!
Ir jai netinka butas. Išsiaiškinom, kad ji kaimo vaikas mieste dideliame ir ypač tarp daugiabučių bijo ir lauke net reikalų neatlieka. Gal apsiprastų ir prie tokių namų, bet užtruktų gal ir pora savaičių. Bet kam to reikia, tokio pratinimosi – ji puikiausiai ras namus sodyboje, ar nuosavame name, gyvens aišku tik viduje, ant sofutės, bet turės galimybę išsilakstyti kieme ir jai tiesiog gyvybiškai svarbu būtų kitas šuo – draugė ji bus vandeniu neperliejama – jai tiesiog labai labai reikia kito šuns, ji žydi dūkdama ir lėkdama ir net matosi kokia laiminga galėdama palaikyti kompaniją ne tik žmogui.
Pasakiškai faina šunė, įsirėžusi giliai giliai. Ieškom dabar, kapstom irgi giliai – kur tas jos žmogus?:)
Jai gal būt kokie 3-4 metai, sterilizuota ir visa kita.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633