Kamėja

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Kamėja.
Klausiat iš kur šita khm…. nelabai atrodanti puošni ir nepavadinsi baltute ir dar vardu Kamėja?? Na,… kaip pasakyt, jei Jūs išlįstumėt iš kamino, iš tepalų bako ar sugriuvusios, purvino tinko, plytų ir žemių rūsio sienos pagyvenęs ten kurį laiką „ant sauso“ davinio – sužiedėjusios duonos, tai, na, vadinčiau Jus kad ir kamelija, bet nuo to geriau neatrodytumėt, ar ne?
Tai tokia istorija ir su Kamėja. Iš kur ji tai galit pasirinkti iš visų variantų beveik visi tiktų idealiai jai. Kamėją nelepino gyvenimas iki šiol, o norėtųsi, kad dabar jau nusišieptų kartu su pavasariu ir vis aukščiau pakylančia saule. Gal ji nušvies purviną, dulkių įsigėrusį kailiuką ir pamatysit ją jau pilnais šoniukais, išgriuvusia ant nugaros iš gerumo, švariai išsipraustu kailiuku katyte?O jei taip Jums pasisektų pamatyti tą pasikeitimą?Stebėti kaip kasdien šviesėja, gražėja ir drąsėja, įgauna pagaliau katišką žavesį? Juk tame ir gerumas kai matai atsigaunantį gyvūną. Tame ir jauti pilnatvę – kai pilna kitam, ne pačiam į riebaliukus:))
Kamėja jaunutė, apie 4mėn, liaunutė, smulkučių kauliukų, bloznutė katytė.
Kai paaugs pasirūpinsim jos sterilizacija. Tuomet jau bus daili damutė:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633