Kentas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kentas.
Nu šito šuns grožis! O jėga! Net nereikia vedžioti, užtenka matyti – raumenukai kaip iš GymKlub!Platus snukutis, platus rėmas ir dryžiai/rainumai – nu tikras karalius! Jei ne žvėrių, tai bent jau vietinės faunos:)
Kentas įpratęs eiti pasivaikščioti ir jei iš pradžių rodos neš ir nuneš, bet išėjus iš teritorijos kur kiti šunys loja jam pavymui, o tas jį erzina, prabėgęs keletą minučių, Kentas jau ramiau eina kol galiausiai kaip normalus šuo pareina liežuvį per petį persimetęs. Kentui nepatinka kiti šunys, nes, jau sakiau, jis karalius! Bet su žmonėmis geras, draugiškas, jokio, nei mažiausio, piktumo nerodantis. Tiesiog stiprus šuo tai kitiems gali baimę kelti, bet kas šunų be reikalo nesibijo tai viską supras ir Kentą pamils. Kietas Kentas!
Ir jau namus buvo radęs ir ten viskas gerai buvo ir žmonės jauni jį laikė, su juo draugavo, deja, patys tarpusavy susipyko, išsiskyrė, ir Kentas pasirodo buvo nei vieno kurio, bendras, o bendrumo neliko, taigi, grąžintas į pradinį tašką – ieškotis namų. Ir vėl.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633