Ketvertas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Ketvertas brolių, buvusių laukinukų, dabar tapusių pašnypštukais, iš tolo tavo ketinimus apšnypščiančius (dūmiškai raina jau meiliausia tapusi, fotografuojant ausyčių neprispaudžianti prie galvytės, nesistengianti taip išgąsdinti, ar taip pasislėpti kad ketinimus pamestum ir rankos netiestum). Bet jei ranka pažįsta katinus, vis viena juos pasiekia ir, žinokit, sėkmingai išglosto – dūmiškai rainą visiškai laisvai, ta net prisimerkia, jau leidžia sau atsipalaiduoti ir nebijo nerodyti piktumo, dūmiškai rainą puošnia balta pakakle, ranka glosto jai vis dar ausyčių į vietą nepastačius, bet išglosto, juodą su baltu papūstuką katinuką visai ramiai išglosto tam net jau nežymiai, tačiau labai aiškiai (kaip kas mato:) ) galvytę palenkiant, glostymo pusėn, akutes primerkiant – rodant visišką palankumą, o juodąjį, atkakliausiąjį, išglosto tam kartais net pasproginėjant begąsdinant, nes jam pačiam baisu, vis dar mėgina ir kitą pergąsdinti, bet jau vis silpniau ir ne taip įtikinamai kaip pirmas savaites.
Taigi, visi keturi savo adaptaciją sėkmingai užbaigtų naujuose namuose. Aukštaičių g. (profesinės mokyklos) brolių kompanijai jau laikas po nuosavus namus skirstytis ir tapti naminukais, mylimukais, širdžių šildytojais, šypsenų generatoriais. Tiems, kurie jais patikėsit.
 
Dar po poros mėnesių pasirūpinsim šių gražuolių sterilizacijomis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633